AW magazine13:53

Może zacznę od tego że pomysł na "AWmagazine" zalęgnał się w mojej głowie już jakiś czas temu, ale ze względu na ograniczona ilość wolnego czasu musiałam "zawiesić" działalność. Według wizjonerskiego i bardzo optimistycznego scenariusza AWmagazine w przyszłości to światowej rangi pismo o modzie (status biblii mody jest juz zajęty), który nie miał by się czego wstydzić w towarzystwie między innymi Vogue'a czy Numero. Niestety jak na realia pomysłodawczyni powstaje jedynie wersja "bloggerowa". Własnie na potrzeby bloggera AWmagazine przybrał numerek; godzine, założenia i od dzisiaj to ulubiona pora dnia redaktor naczelnej. Pozdrawiam, życze miłego dnia i czytania.


AW

wtorek, 31 maja 2011

Co nowego w swiecie mody?...

Czekoladowa Naomi
Naomi Campbell jest szokowana reklama w której zostala porównana do tabliczki czekolady i zastanawia sie nad wytoczeniem procesu producentowi czekolad Cadbury. W kampani produktu uzyto sloganu: "Move over Naomi, there's a new diva in town" czyli, przesun sie Naomi, nowa diwa jest w miescie.
Modelka jest zszokowana i zdruzgotana faktem iz porównujac ja do czekolady obraza sie nie tylko ja ale wszystkie czarnoskóre kobiety. W wyznaniu do Daily Mail dodala jeszcze ze nie potrafi dostrzec w tym jakiegokolwiek zartu i dla nie jest to po prostu bolesne.
Cadbury w trybie natychmaistowym wycofal reklame. Podkreslajac tymsamym ze nie mieli zmiaru urazic swoja reklama jakiejkolwiek czesci spoleczenstwa oraz ze podchodza do sprawy powaznie i w razie koniecznosci poniosa pelna odpowiedzialnosc. Zaznaczajac ze reklama miala niefrasobliwy podtekst.Rosie ofiara w szkole
Rosie Huntington-Whiteley wyznala w lipcowym wydaniu GQ ze byla przesladowana w szkole. Wszystko przez jej pelne usta, kiedys powód do nie milych komentarzy a dzisiaj jesden z jej najpopularniejszych atutów.
Modelka twierdzi ze powodem przesladowania byly jej duze  usta i jednoczesnie brak piersi.
Juz jakis czas wczesniej muza McQueen'a Lindsey Wixson równiez przyznala ze takze byla przesladowana w szkole sredniej.


McQueen przyciaga tlumy
Wystawa Savage Beauty McQueen cieszy sie ogromna popularnoscia. Z tego wlasnie powodu data zakonczenia wystawy zostala przelozona na nastepny tydzien od planowanej daty czyli na 7-go Sierpnia. Od dnia otwarcia wystawe zobaczylo 150,000 zwiedzajacych. Muzeum planuje "Mondays with McQueen" gdzie zwiedzajacy beda mieli okazje zobaczyc galerie miedzy 9.30 rano do 14.30, pózniej wystawa bedzie zamknieta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz