AW magazine13:53

Może zacznę od tego że pomysł na "AWmagazine" zalęgnał się w mojej głowie już jakiś czas temu, ale ze względu na ograniczona ilość wolnego czasu musiałam "zawiesić" działalność. Według wizjonerskiego i bardzo optimistycznego scenariusza AWmagazine w przyszłości to światowej rangi pismo o modzie (status biblii mody jest juz zajęty), który nie miał by się czego wstydzić w towarzystwie między innymi Vogue'a czy Numero. Niestety jak na realia pomysłodawczyni powstaje jedynie wersja "bloggerowa". Własnie na potrzeby bloggera AWmagazine przybrał numerek; godzine, założenia i od dzisiaj to ulubiona pora dnia redaktor naczelnej. Pozdrawiam, życze miłego dnia i czytania.


AW

sobota, 28 maja 2011

W roli glównej Anna de Rijk (i kot)

W czerwcowym numerze Harper's Bazaar Spain pojawil sie ciekawy okladkowy edytorial z udzialem Anny de Rijk. W stylizacji nie brakowalo cwiek czy skóry które sa wszechobecne w takich projektantów jak chocby Balenciaga, Jean-Paul Gaultier and Balmain.
Stylizacja: Juan Cebrian, Zdjecia: 
Txema Yeste. Polecam! 1 komentarz:

  1. dziękujemy za komentarz :)
    przyznam, że podoba mi się Twój blog... lubię różne informacje z branży zebrane w jednym miejscu :) na pewno będę wpadać częściej

    OdpowiedzUsuń