AW magazine13:53

Może zacznę od tego że pomysł na "AWmagazine" zalęgnał się w mojej głowie już jakiś czas temu, ale ze względu na ograniczona ilość wolnego czasu musiałam "zawiesić" działalność. Według wizjonerskiego i bardzo optimistycznego scenariusza AWmagazine w przyszłości to światowej rangi pismo o modzie (status biblii mody jest juz zajęty), który nie miał by się czego wstydzić w towarzystwie między innymi Vogue'a czy Numero. Niestety jak na realia pomysłodawczyni powstaje jedynie wersja "bloggerowa". Własnie na potrzeby bloggera AWmagazine przybrał numerek; godzine, założenia i od dzisiaj to ulubiona pora dnia redaktor naczelnej. Pozdrawiam, życze miłego dnia i czytania.


AW

piątek, 27 maja 2011

Jak one to robia?

Na festiwalu w Cannes mielismy swoja polska reprezentacje, ale poza Anja Rubik wlasciwie nie ma o czym mówic. Obydwie kreacje pochodza z kolekcji Emilio Pucci i pozostaje zadac sobie jedno pytanie, czy to jeszcze wyczucie mody, stylu, czy juz profesionalizm?__________________________________________________________________

Kolejna osoba w tym tygodniu, której stylizacje sa warte uwagi jest Angelina Jolie. Trzy imprezy = Trzy bezbledne kreacje:
1.Projekt z jesiennej kolekcji Michaela Korsa. Stylizacja zostala wykonczona grubym, skórzanym paskiem oraz wysokimi szpilkami Salvatore Ferragamo. 

2.Na premierze Tree of Life w  czerwonej, jedwabnej uzupelniona aksamitna szarfa, zaprojektowanej przez Jenny Packham.
3. Z festiwalu w Cannes, Angelina zaprezentowala sie w czekoladowej Atelier Versace.

________________________________________________________________


A teraz czas na "kobiete Glamour" ten tytul zostal przypisany Dorocie "Dodzie" Rabczewskiej. Oczywiscie nie kazdy sie z tym werdyktem zgadza, ale nie zmienia to faktu, ze Dorota prezentuje sie nie najgorzej.


Na potwierdzenie faktu ze Dodzie odwagi i pieniedzy nie brakuje, stylizacja z konferencji TopTrendy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz